Жовківська районна рада

Герої поміж нас. Небесна Сотня

Переглядів: 396

13 березня, у Дублянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів імені Героя України Анатолія Жаловаги відбувся захід проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня». Школярі, родини Героїв Революції Гідності, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, голова Жовківської РДА Надія Щур, Дублянський міський голова Василь Попович, священники місцевих храмів та громадськість вшанували пам’ять випускника школи, Героя Небесної Сотні Анатолія Жаловаги.


«Такі події є дуже важливими. Ми мусимо пам’ятати і шанувати свої героїв. Ми не втрачаємо контактів зі школою, університетом, в яких вчився наш син – це наша пам’ять. Дякую щиро, від душі, всім організаторам, усім присутнім за те, що не забуваєте», - зазначив батько Героя Небесної Сотні Григорій Жаловага.


Присутні також оглянули виставку «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини», поспілкувалися з рідними та друзями Героїв Небесної Сотні Львівщини, учасниками Майдану.« повернутися до списку новин