Жовківська районна рада

9 і 10  грудня, голова  Жовківської районної ради Роман Горбань  прийняв участь у традиційній дводенній конференції «Співпраця задля розвитку», яка відбувалась на  Сколівщині.

Переглядів: 328

9 і 10  грудня, голова  Жовківської районної ради Роман Горбань  прийняв участь у традиційній дводенній конференції «Співпраця задля розвитку», яка відбувалась на  Сколівщині.

Як наголосив під час урочистого відкриття заходу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, з року в рік зацікавлених регіонів у розширенні співпраці стає все більше. «Для нас однаково важливо говорити про Карпати, обговорювати проблематику Карпат разом із польськими партнерами, і так само важливо говорити про допомогу сходу країни», - підкреслив він.

Варто зауважити, що співпраця задля розвитку – провідна тематика цьогорічного Дня місцевого самоврядування. У межах панельних дискусій говорили про міжрегіональну співпрацю, інструменти фінансування транскордонного співробітництва і місцевого розвитку карпатських громад, безпеку громад, а також відбулася презентація ініціативи щодо створення Малого Карпатського кола. 

Додамо, що в межах конференції відбулося підписання низки угод про співпрацю, оголошення конкурсу в рамках Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області, а також транскордонні навчання пожежно-рятувальних підрозділів у межах проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні» Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Захід відбувався за ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати -Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради, за участі представників міністерств, профільних комітетів Верховної Ради України, експертів, закордонних партнерів.« повернутися до списку новин