Жовківська районна рада

Розумна громада – конкурс для громад, які хочуть стати Smart City

Переглядів: 223

 

Будь-яка громада в Україні, яка хоче розвивати у себе «розумні технології» і потребує експертної підтримки, має шанс безкоштовно отримати консультацію та аудит фахівців ІТ-компанії FDI Ukraine, які брали участь у створенні Smart City для Києва та інших територіальних громад.


Ви розумієте, що обробляти дані у паперовому вигляді чи навіть у екселі чи ворді – це вже неефективно. Ви хочете приборкати хаос в управлінні громадою, приймати управлінські рішення, які гуртуються на достовірній інформації і статистиці. Ці рішення Ви хочете отримувати інформацію швидко, в режимі реального часу. Ви хочете бути впевненими у безпеці ваших даних. Отже вам точно не обійтися без сучасних ІТ-технологій.

Громада - переможець конкурсу, який оголосила компанія FDI Ukraine, - отримає безкоштовний аудит, згідно методики міжнародного стандарту карти рішень Smart City, в результаті якого громада матиме:

  • індивідуальний план розвитку Smart City
  • індивідуальний план впровадження рішень.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно до 30 листопада 2020 року заповнити анкету  АНКЕТА 

.Переможець буде оголошений 2 грудня 2020 року.

Контакти для більш детальної інформації: info@fdi.ua  +38 (066) 6699988


Довідка:

FDI Ukraine  - ІТ-компанія, яка створює програмні продукти для Smart City. Головний продукт компанії - єдине інтегроване рішення для управління даними та процесами міста - Платформа Urbio. На базі цієї платформи можна побудувати єдину інформаційну систему міста за рахунок інтеграції всіх систем міста, як старих, так і нових, та їх даних.

Urbio - платформа для розумного міста, яка успішно випробувана і працює вже кілька років в Києві, проте, завдяки її «хмарній» архітектурі, вона може використовуватися у будь-якій громаді (дізнатись більше - посилання).

 
Розумна громада – конкурс для громад, які хочуть стати Smart City

 « повернутися до списку новин