Жовківська районна рада

За 5 місяців – понад 900 медоглядів водіїв на стан сп’яніння

Переглядів: 234

За 5 місяців – понад 900 медоглядів водіїв на стан сп’яніння
 

05.11.2020

На базі Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень, що на вулиці Кульпарківській, 95, шостий місяць ПРАЦЮЄ кабінет для проведення медичних оглядів водіїв транспортних засобів на стан сп’яніння.

За п’ять місяців роботи у кабінеті провели 932 огляди нетверезих водіїв. Переважна більшість обстежених водіїв перебувала у стані наркотичного сп’яніння. Таких водіїв виявилось півтори сотні, алкогольне сп'яніння зафіксували у 102 водіїв, іще два водія перебували під дією як алкоголю, так і наркотиків.

Зауважимо, що кабінет працює цілодобово, у ньому чергують позмінно бригади, що складаються із 7 лікарів та 6 медсестер. На роботу кабінету з обласного бюджету скерували 715 тисяч гривень.

Огляд водіїв відбувається у присутності поліції. За інформацією Патрульної поліції Львівської області, станом на початок листопада на території області трапилася 495 ДТП за участі нетверезих водіїв, з них 78 аварій з постраждалими, в яких загинуло шестеро осіб і травмовано 109 осіб. 

Додамо, що на території Львівщини поліцейські за 10 місяців склали 2626 протоколів на нетверезих водіїв.« повернутися до списку новин