Жовківська районна рада

17 листопада після капітального ремонту у селі Воля Гомулецька відкрили Народний дім.

Переглядів: 554

17 листопада після капітального ремонту у селі Воля Гомулецька відкрили Народний дім.
Подія зібрала жителів села та гостей.

В урочистому відкритті брали участь народний депутат України Олег Синютка, депутат Львівської обласної ради Андрій Дума, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, голова сільської ради Михайло Василина. 


            Свято розпочалось з молитви та розрізання символічної стрічки при вході до оновленого Народного дому. Чин освячення провів настоятель місцевого храму отець Михайло.
Після освячення будівлі усі гості мали можливість привітати усіх з цією важливою у житті громади подією, прозвучало багато теплих слів та побажань.
          Після урочистої частини для гостей заходу відбувся святковий концерт за участю творчих колективів Львівської державної музичної школи № 4 та учасників художньої самодіяльності.
          Просторе приміщення нового Народного дому дозволить усім охочим, особливо молоді, відвідувати різноманітні гуртки, влаштовувати концерти та наради.

 

 

P.S. Реконструкція будівлі Народного дому с. Воля - Гомулецька Жовківського району Львівської області відбувалась 2 роки, 2018-2019рр.

Ініціативною групою активних мешканців села було подано заявку на обласний конкурс мікропроектів у 2018 році.

 

Загальний бюджет проекту склав близько 300 000 грн. ( точних сум не можу вказати тому що пропали з комп’ютера через поломку.

Обласний бюджет — половина коштів,

Все решта Жовківська районна рада  та власний внесок громади .

Зроблено демонтаж будівлі до 2м, повністю розібрали і вибудували спочатку, перекрили стелю, армопояс, зробили підливання фундаменту, вимурували 2 поверх, встановили дах з утепленням, залили стяжку під підлогу.

 

У 2019 році ініціативна група повторно подала заявку на обласний конкурс мікропроектів та перемогла

  • В 2019 році загальний бюджет проекту склав  299,656 тис. грн.

Обласний бюджет — 149,828 тис. грн.,

Жовківська районна рада — 89, 716 тис. грн.

власний внесок: кошти громади — 25,000 тис. грн., нефінансовий внесок – 30,012 грн.,

спонсорські кошти – 5,100 грн.,

Поклали плитку, встановили сходи, встановили вікна та двері, поклали підлогу на 2 поверсі,  змонтували стелю на 1 поверсі, змонтували сцену та стелю на 2 поверсі.

Поклали бруківку біля приміщення , залили відмостку навколо клубу

 

Окрім того, у 2017 році ініціативна група подала на обласний конкурс мікропроектів проект вуличного освітлення у с. Воля – Гомулецька, який переміг і зараз село повністю освітлюється.

 « повернутися до списку новин