Жовківська районна рада
Жовківський район, Львівська область

“Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”

Переглядів: 28

 

Громадська рада «Святий Юр»

Центр національного виховання ім. Андрея Шептицького

Всеукраїнська громадська організація “Союз українок”

Національний університет «Львівська політехніка»

Львівська обласна державна адміністрація

Львівська архієпархія УГКЦ

 

 

Свято Української Молоді

“Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”

 

28-29 липня 2019 року

(присвячено 154-й річниці з дня народження митрополита Андрея Шептицького)

м. Львів, собор Святого Юра

 

28 липня (неділя)

 

11:00Божественна літургія (на прославу Праведного митрополита Андрея) (собор Святого Юра) (о. Роман Кравчик, п. Валерій Калинюк);

16:30“Духовні спомини Праведного Митрополита Андрея” - концерт духовної музики у виконанні солістки Львівської національної філармонії Олени Мацелюх (орган) та Ігоря Мацелюха (флейта пана) (собор святого Юра) (пп. Олена Мацелюх, Валерій Калинюк);

17:00 – Вечірня Служба Божа (о. Роман Кравчик);

17:30“Духовні спомини Праведного Митрополита Андрея” - концерт духовної музики у виконанні солістки Львівської національної філармонії Олени Мацелюх (орган) та Ігоря Мацелюха (флейта пана) (собор святого Юра) (пп. Олена Мацелюх, Валерій Калинюк);

19:00 – молебень на прославу праведного митрополита Андрея, покладання квітів, запалювання свічок (пл. Святого Юра біля памятника митрополиту Андрею) (о. Роман Кравчик, п. Валерій Калинюк);

 

29 липня (понеділок)

 

10:00Божественна літургія (на прославу Праведного митрополита Андрея) (собор Святого Юра) (о. Роман Кравчик, п. Валерій Калинюк)

12:00благословення і привітання учасників Свята (собор Святого Юра) (пп. Григорій Брунець, Ореслава Хомик)

12:15фестиваль української пісні “Голос Руси-України” (собор Святого Юра) (пп. Жаровська Ольга, Ніколішин Олена)

12:15виступ учасників міжнародної науково-практичної конференції «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер» (п. Григорій Брунець)

12:30спортивний фестиваль “Український дух, гарт і перемога” (міні-футбол) (ЗСШ № 34, вул. Замкнена, 7) (п. Гринчук Роман)

12:45екскурсія в Святоюрський комплекс, молитва в крипті Святоюрського собору (протягом дня) (пп. Зеновій Боровець, Олег Огірко)

12:45екскурсія в художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського (вул. Листопадового чину) (протягом дня) (пп. Ігор Кожан, Олег Огірко)

13:00екскурсія в музей митрополита Андрея Шептицького, о. Маркіяна Шашкевича (ЗСШ № 34) (протягом дня) (пп. Гринчук Роман, Федик Ігор);

13:00 – каво-перерва (великий конференц-зал, протягом дня) (п. Ореслава Хомик);

18:00 – Вечірня Служба Божа (о. Роман Кравчик);

19:00 – “Духовні спомини Праведного Митрополита Андрея” - концерт духовної музики у виконанні солістки Львівської національної філармонії Олени Мацелюх (орган) та Ігоря Мацелюха (флейта пана) (собор святого Юра) (пп. Олена Мацелюх, Валерій Калинюк)

20:00 – молебень на прославу праведного митрополита Андрея, покладання квітів, запалювання свічок (пл. Святого Юра біля памятника митрополиту Андрею) (о. Роман Кравчик, п. Валерій Калинюк)

 

Нагородження учасників Свята проводиться в соборі Святого Юра.

Форма одягу – українська вишиванка.

Програма Свята є офіційним запрошенням для участі у заходах.

Положення фестивалів, змагань і конкурсів додаються.

 

Заявки на участь в змаганнях, конкурсах і фестивалях надсилати на електронну пошту gbrunets@ukr.net. Контактний телефон: (098) 219-39-17.

Розміщення транспортних засобів учасників Свята – стоянка головного корпусу НУ «Львівська політехніка» (вул. Бандери, 12). Заїзд зі сторони пл. Святого Юра.

Учасники Свята – молодь України: Донеччини, Дніпровщини, Луганщини, Житомирщини, Рівненщини, Волині, Івано-Франківщини, Тернопільщини, Львівщини (Бібрка, Ходорів, Трускавець, Жовква, Великі Мости, Червоноград, Сокаль, Радехів, Дрогобич, Яворів, Старий Самбір, Кам’янка-Бузька та інші), а також Іспанії, Італії, Польщі.

Голова Оргкомітету – Григорій Брунець – президент Центру національного виховання ім. Андрея Шептицького, президент Благодійного фонду «Святий Юр».

 

 

Оргкомітет та журі

Свята Української Молоді

“Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”

29 липня 2019 року (за згодою)

                                     

Григорій Брунець – голова Оргкомітету – президент Центру національного виховання ім. Андрея Шептицького (контактний тел. (098) 219-39-17).

Іван Вакарчук – голова журі – герой України, заступник голови ГР “Святий Юр”.

 

  • Владика Ігор Возьняк – Архієпископ і Митрополит Львівський УГКЦ;
  • Владика Володимир Груца – єпископ-помічник Львівської архієпархії;
  • Антонюк Василь – міський голова м. Дубно;
  • Балицький Олексій – заступник міського голови м. Трускавець, депутат Львівської обласної ради; член ГР «Святий Юр»;
  • Безсмертний Роман – надзвичайний та повноважний посол України в республіці Білорусь, віце-прем’єр-міністр України (2005), громадсько-політичний діяч;
  • Білас Всеволод – віце-президент IDS Borjomi International, директор з корпоративних питань ПрАТ «ІДС», депутат Львівської обласної ради, громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Бобало Юрій – доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, ректор Національного університету «Львівська політехніка», член ГР «Святий Юр»;
  • Боровець Зеновій – доцент Національного університету «Львівська політехніка», член комісії у справах мирян Львівської єпархії УГКЦ, член ГР «Святий Юр»;
  • Брунець Віктор – член правління ГО “Центр національного виховання ім. Андрея Шептицького”, член ГР “Святий Юр”;
  • Бурко Сергій – народний артист України, головний диригент оркестру «Віртуози Львова», професор, член ГР «Святий Юр»;
  • Вакарчук Святославзаслужений артист України, лідер рок-гурту «Океан Ельзи», композитор, громадський діяч, почесний громадянин м. Львова, член ГР «Святий Юр»;
  • Валявка Олег – генеральний директор компанії «Кардинал», член ГР «Святий Юр»;
  • Венгрин Надія – директор Дубненського медичного коледжу, кандидат медичних наук, громадський діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Вихованська Галина – директор дитячої школи народних мистецтв, м.Львів, член спілки дизайнерів України, член ГР «Святий Юр»;
  • Гентош Лілія – старший науковий співробітник Інституту історичних досліджень Львівського національного університету ім. Івана Франка, кандидат історичних наук, член ГР «Святий Юр»;
  • Горалевич Юрій – член Національної Спілки Архітекторів України,
    лауреат Державної премії в галузі архітектури, член ГР «Святий Юр»;
  • Гринус Роман – міський голова м. Бібрка, громадський діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Гринчук Роман – директор СШ № 34 м. Львова, член ГР «Святий Юр»;
  • Гудзоватий Андрій – директор компанії «Хліб-трейд» (ТМ «Просто добрий хліб»), громадський діяч, член ГР “Святий Юр”;
  • Давимука Степан – громадсько-політичний діяч, професор, доктор економічних наук, заступник голови ГР «Святий Юр»;
  • Дадак Роман – директор Львівського технологічного коледжу, голова Ради директорів технікумів та коледжів Львівської області, член ГР «Святий Юр»;
  • Дулиба Олег – приватний підприємець, громадський діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Дутка Роман – доктор медичних наук, професор ЛНМУ ім. Данила Галицького, член ГР «Святий Юр»;
  • Едер Тадей – директор Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької (1998-2017), громадський діяч, член ГР “Святий Юр”;
  • Жаровська Ольга – професор Мешенського університету (Китай), волонтер фундації духовного відродження, член ГР «Святий Юр»;
  • Желізко Остап – директор компанії «Хліб-трейд» (ТМ «Просто добрий хліб»), громадський діяч;
  • Запотічний Іван – президент компанії «Леокераміка», член ГР «Святий Юр»;
  • Зіменковський Борис – ректор Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений працівник вищої школи України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки;
  • Зязюн Лариса – доктор педагогічних наук, професор кафедри романської філології Київського національного університету ім. Т.Шевченка, член ГР «Святий Юр»;
  • Іванець Людмила – директор Львівського техніко-економічного коледжу, член ГР «Святий Юр»;
  • Калинець Ігор – поет, громадський діяч, лауреат державної премії України ім. Тараса Шевченка, почесний громадянин м. Львова, член ГР «Святий Юр»;
  • Калинюк Валерій – голова Громадської ради «Святий Юр», голова Наглядової ради БФ «Святий Юр», депутат Львівської обласної ради V скликання, громадсько-політичний діяч;
  • Карпа Іван – заступник голови Яворівської районної ради, громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Келеберда Тарас – голова Кам’янка-Бузької районної ради;
  • Керницький Тарас – президент компанії «Галицька здоба», громадсько-політичний діяч, депутат Львівської обласної ради V cкликання, член ГР “Святий Юр”;
  • Ключковський Юрій – народний депутат України ІІІ-VI скликань, кандидат фізико-математичних наук, громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Кміть Микола – Голова Львівської обласної державної адміністрації у 2008-2010 рр., сенатор Українського католицького університету, громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Коваль Михайло – генеральний директор парк-готелю «Древній град», громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Кожан Ігор – директор національного музею імені Андрея Шептицького, член ГР «Святий Юр»;
  • Козак Богдан – президент компанії «Львівхолод», депутат Львівської обласної ради, громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Козицький Зіновій – генеральний директор компанії „Укрнафтогазінвест”, громадський діяч;
  • Козицький Максим – генеральний директор компанії «Еко-Оптіма», член                               ГР «Святий Юр»;
  • Корж Роман – проректор з науково-педагогічної роботи національного університету «Львівська політехніка», доцент, кандидат технічних наук, член ГР «Святий Юр»;
  • Корнєєва Галина – директор інституту Маркіяна Шашкевича, кандидат історичних наук, член ГР «Святий Юр»;
  • Коцовський Олег – голова Ходорівської об’єднаної територіальної громади, член ГР «Святий Юр»;
  • Кошулинський Руслан – заступник голови Верховної Ради України у 2012-2014 рр., депутат Львівської обласної ради, член ГР «Святий Юр»;
  • Кубів Степан – перший віце-прем’єр-міністр України, громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Кузьмак Ігор – директор ТзОВ «Укрдизайнгруп», заступник голови ГР «Святий Юр», громадсько-політичний діяч;
  • Кульчицький Ігор – заслужений майстер спорту, володар кубка з футболу 1969 року, багаторічний капітан львівських “Карпат”, член ГР “Святий Юр”;
  • Лепецький Юрій – віце-президент благодійного фонду «Святий Юр», член Наглядової ради ПАТ «ХК «ЕКО-ДІМ», член ГР «Святий Юр»;
  • Лижичко Руслананародна артистка України, переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004, лауреат Премії імені Василя Стуса, почесна громадянка м.Львова, громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Магльований Анатолій – проректор Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, член ГР «Святий Юр»;
  • Матковський Іван – громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Медвідь Любомир – професор, заслужений діяч мистецтв України, народний художник України, академік Академії мистецтв України, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка 2014 р., член ГР «Святий Юр»;
  • Михальчишин Адріан – шахіст, гросмейстер, чемпіон світу, член ГР “Святий Юр”;
  • Музичук Анна – чемпіонка світу з шахів, член ГР “Святий Юр”;
  • о. Роман Кравчик – митрофорний протоієрей, адміністратор Архикатедрального собору Святого Юра;
  • Огірко Олег – доктор філософії, доцент кафедри філософії та педагогіки Львівського НУ ветмедицини та біотехнологій ім. С.3. Ґжицького, професор кафедри українознавства Університету “Львівський Ставропіґіон”; член ГР «Святий Юр»;
  • Огризко Володимирміністр закордонних справ України (2007-2009), надзвичайний і повноважний посол України в Австрійській республіці (1999-2004), громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Островерха Галина – директор ОЗНЗ Бірбрська ЗОШ ім. У.Кравченко, громадський діяч, член ГР «Святий Юр;»
  • Парубій Володимир – директор Львівського обласного будинку вчителя, громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Паска Олег – кандидат наук з державного управління, голова ГО «Народна справа», депутат Львівської обласної ради V скликання, член ГР «Святий Юр»;
  • Пасько Микола – голова Сокальської районної ради, член ГР «Святий Юр»;
  • Пахолок Роман – директор Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського, громадський діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Пелішко Ірина – естрадна співачка, композитор, переможниця міжнародного пісенного фестивалю в Юрмалі, член ГР «Святий Юр».
  • Пилип Степан – генеральний директор компанії «Стефано», член ГР «Святий Юр»;
  • Рибак Борис – перший директор музею народної архітектури та побуту ім.                          К. Шептицького у м.Львові, громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Синютка Олег – голова Львівської обласної державної адміністрації (2014-2019), член ГР «Святий Юр»;
  • Сичак Володимир – голова Яворівської районної ради, член ГР «Святий Юр»;
  • Скакун Ярослав – народний художник України, професор кафедри монументально-декоративної скульптури Львівської національної академії мистецтв, заслужений діяч мистецтв України, член ГР «Святий Юр»;
  • Скорик Мирослав – герой України, композитор, народний артист України, лауреат премії ім. Т. Шевченка, член ГР «Святий Юр»;
  • Скотна Надія – ректор Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, доктор філософських наук, професор;
  • Смуток Дмитро – генеральний директор компанії «Ніка-Захід», член ГР «Святий Юр»;
  • Сохнацький Степан – директор Жовківського лісового господарства, член ГР «Святий Юр»;
  • Трояновський Богдан – директор видавництва «Свічадо», член ГР «Святий Юр»;
  • Турко Михайло – директор видавництва «Растр-7» член ГР «Святий Юр»;
  • Федик Ігор – заслужений учитель України, учитель історії СШ № 34 м. Львова, член ГР «Святий Юр»;
  • Феник Володимир – президент групи компаній «Глобус», громадський діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Франко Петро – громадсько-політичний діяч, голова обласного Товариства політичних в'язнів і репресованих, член ГР «Святий Юр»;
  • Ховзун Богдан – директор Львівської музичної школи № 6, голова ради директорів спеціалізованих мистецьких шкіл Львівської області, член ГР “Святий Юр”;
  • Хомик Ореслава – голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Союз Українок України», громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Чабан-Бачинська Ірена – багатолітній головний редактор журналу Союзу українок Америки «Наше життя», громадський діяч діаспори, член ГР «Святий Юр»;
  • Чернега Ірина – заступник генерального директора з менеджменту, економіки та фінансів Національного заповідника «Древній Галич», член ГР «Святий Юр»;
  • Чолій Євген – президент Світового конгресу українців (2008-2018), член ГР «Святий Юр»;
  • Чудійович Ігор -   заступник  Голови  районного Науково-культурологічного Товариства "Бойківщина", член Національної Спілки Журналістів України, краєзнавець, член ГР «Святий Юр»;
  • Шкраб’юк Петро – доктор історичних наук, письменник, лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Ірини Вільде, член ГР «Святий Юр»;
  • Шкутяк Зиновій – депутат Верховної ради України (2006-2012), міський голова Івано-Франківська (1998-2006), громадсько-політичний діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Шумейко Григорій – режисер-постановник Національного театру імені Марії Заньковецької, актор, народний артист України, громадський діяч, член ГР «Святий Юр»;
  • Шуптар Олег – президент компанії «Техніка для бізнесу», член ГР     «Святий Юр»;
  • Шухевич Юрій – герой України, депутат Верховної ради України, член ГР «Святий Юр»;
  • Юрчишин Степан – майстер спорту міжнародного класу, гравець збірної з футболу, кращий бомбардир львівських “Карпат”; член ГР “Святий Юр”.

 

 

Положення

Фестивалю української пісні “Голос Руси-України”

в програмі Свята української молоді “Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер»

28-29 липня 2019 року

м. Львів, пл. Святого Юра, 5 (собор Святого Юра)

Організатори фестивалю:

  • Громадська рада «Святий Юр»;
  • Центр національного виховання імені Андрея Шептицького;
  • Всеукраїнська громадська організація “Союз українок”;
  • Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Львівська архиєпархія УГКЦ.

Фестиваль проводиться з метою вшанування світлої постаті митрополита Андрея Шептицького, духовного наставника, просвітителя, будівника держави, лідера нації, мецената освіти, мистецтва та культури; виховання у дітей та молоді почуття патріотизму і любові до України; формування високої духовної культури; реалізація творчих здібностей і талантів.

Завданням конкурсу є духовно-моральне виховання молоді, яке спирається на спадщину митрополита Андрея; естетичне виховання підростаючого покоління в найкращих зразках української культури; виявлення творчих здібностей та талантів молодих дарувань.

 

Участь приймають виконавці й колективи міст і районів Львівщини, України і світу.

 

Графік виступів затверджується після подачі заявок виконавців і репертуару в електронній формі на адресу gbrunets@ukr.net.

 

Для виступу кожній делегації надається не більше 15 хвилин (включно з виступами учасників науково-практичної конференції).

 

Фестиваль проводиться в соборі Святого Юра.

 

Початок фестивалю о 12:15.

 

Усі учасники фестивалю української пісні нагороджуються дипломами та цінними подарунками, а їх наставники – подяками.

 

Представники оргкомітету, відповідальні за проведення пісенного фестивалю:

 

п. Жаровська Ольга.

Контактний телефон: (097) 145-28-31, (073) 080-18-17.

 

п. Ніколішина Олена.

Контактний телефон: (067) 803-08-35.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

спортивного фестивалю “Український дух, гарт і перемога” (міні-футбол)

в програмі «Свята Української Молоді “Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер»

29 липня 2019 року о 12:30

м. Львів, СШ № 34, вул. Замкнена, 7

 

Мета і завдання:

  1. духовно-моральне, національно-патріотичне виховання дітей та молоді;
  2. пізнання скарбів і спадщини великого митрополита Андрея;
  3. пропаганда здорового способу життя, популяризація футболу;
  4. закріплення товариських зв’язків на засадах християнської моралі.

 

Календар ігор затверджується Оргкомітетом змагань після подачі заявок в електронній формі за адресою gbrunets@ukr.net.

 

Заявки, завірені керівником організації і лікарем, подаються суддівській колегії в день турніру.

 

У змаганнях беруть участь гравці віком не старше 17 років.

Склад команди – 12 осіб.

 

Турнір проводиться згідно правил гри у футзал (міні-футбол).

 

Кожна команда зобов'язана мати комплект форми з номерами.

Команди допускаються до змагань при наявності заявки, завіреної керівником організації, та які за станом здоров'я допущені лікарем до змагань.

Гравцям дозволяється виходити на футбольний майданчик лише у футзальному взутті та копочках (сороканіжки).

Кожному учаснику фестивалю мати з собою предмети особистої гігієни: рушник, мило, шампунь, тапочки.

 

Команди-учасниці нагороджуються кубками і дипломами (нагородження в соборі Святого Юра).

 

 

Представники оргкомітету, відповідальні за проведення фестивалю футболу (міні-футболу):

 

п. Гринчук Роман.

Контактний телефон: (067) 423-04-69.

 

 

 

Міжнародна науково-практична конференція

“Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”

29 липня 2019 року о 12:15

м. Львів, собор Святого Юра

 

Участь приймають всі учасники з темами про Митрополита Андрея Шептицького.

Час виступів учасників буде сформовано після подачі заявок (до 28.07.2019р.).

Виступи учасників конференції будуть відбуватися в програмі фестивалю української пісні “Голос Руси-України”.

 

 

 

 

 

Заявка

для участі у _____________________________________

        (конференції, фестивалі, виставки)

Свята Української Молоді

“Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”

_______________________________________

(навчальний заклад)

 

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Контактний телефон

Електронна пошта

Назва роботи (пісні)

Керівник прізвище, ім’я

Конт.тел.

Ел.пошта

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* заявки для участі у Святі Української Молоді подавати окремо на кожний захід (конференція, виставка, фестиваль)

« повернутися до списку новин