Жовківська районна рада

Інформація Жовківського районного центру зайнятості

Переглядів: 297

 

#Освіта_дорослого_населення_упродовж_всього_життя

#Міжнародна_навчальна_ платформа_ Coursera

#Безкоштовне_онлайн_навчання_для безробітних

#Жовківська_РФ_ЛОЦЗ

#Доступ_до_безкоштовної_реєстрації

Для того, щоб допомогти  працівникам розвинути додаткові знання та навики для успішного працевлаштування, Міжнародна навчальна платформа Coursera відкрила через Державну службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для безробітних громадян. Команда з питань трансформації навичок від  Coursera підготувала навчальну програму у вигляді колекцій курсів з питань цифрової грамотності, підприємництва, вивчення англійської мови для бізнесу тощо. Для успішного навчання на платформі Coursera потрібне знання англійської мови.

Шановні клієнти Жовківської РФ Львівського ОЦЗ, якщо Ви готові навчатися та отримати доступ до безкоштовної реєстрації на одній з провідних світових он-лайн платформі  Coursera, просимо повідомити про це службу зайнятості одним із зручних для Вас засобів дистанційної комунікації.

Доступ до реєстрації відкритий до 30.09.2020 року, кількість доступів обмежена. Ми готові до співпраці та чекаємо ваших запитів щодо  реєстрації на освітній он-лайн платформі Courserа.« повернутися до списку новин