Жовківська районна рада

В області спостерігається надзвичайна пожежна небезпека

Переглядів: 269

В області спостерігається надзвичайна пожежна небезпека

В області спостерігається надзвичайна пожежна небезпека
 

 

У зв’язку із значним потеплінням і відсутністю на найближчі дні опадів, що сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах, Львівське ОУЛМГ звертається до мешканців області бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем.

Не випадково на в’їздах до лісу встановлені шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.

За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології, на території Львівської області з 11 до 17 серпня спостерігатиметься надзвичайна (5-й клас) та місцями висока (4-й клас) пожежна небезпека.

Як відомо, в період високої пожежної небезпеки (IV-V класи) передбачено заборону населенню відвідування лісів і в’їзд до лісових масивів області (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб у цей період.

Якщо ж пожежа розгорілася і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном «101» чи повідомте лісову охорону (тел.: 297-61-21) або органи місцевого самоврядування.« повернутися до списку новин