Жовківська районна рада

Мінсоцполітики: підключення до «Соціальної громади» буде для органів місцевого самоврядування безкоштовним

Переглядів: 367

 

 
Під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Юлії Соколовської відбулося перше засідання Ради соціального розвитку регіонів при Главі держави. Рада є спеціально створеним координаційним майданчиком, який дає змогу синхронізувати діяльність та узгоджувати цілі та напрямки при формуванні й реалізації соціальної політики між центральними органами виконавчої влади та місцевою владою.
У засіданні взяли участь члени Ради: заступники голів ключових для сфери соціального захисту населення міністерств, голова Парламентського Комітету соціальної політики, керівники підрозділів Офісу Президента. Учасники засідання відзначили, що результатом децентралізації має стати наближеність соціальної підтримки та соціального захисту до людей. Планується, що всі звернення із соціальних питань прийматимуть представники громади та у цифровому форматі передаватимуть для ухвалення рішень до відповідних органів виконавчої влади.
Зокрема, під час наради заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко зазначив, що з 1 січня 2021 року підключення до цифрової платформи «Соціальна громада» буде для органів місцевого самоврядування безкоштовним. За його словами, звернутися по соціальну підтримку можна буде також за допомогою зручних інтернет-сервісів.
Нагадаємо, Асоціація міст України у квітні 2020 року пропонувала Мінсоцполітики зробити користування «Соціальною громадою» безкоштовною для закінчення реформування соцсфери на місцях (детальніше). Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» - це клієнт-серверний web-додаток, розроблений з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців територіальних громад. «Соціальна громада» об’єднує в єдиному інформаційному середовищі фронт-офіси прийому документів від населення в громадах з бек-офісом в органі соцзахисту, де приймається рішення про надання адміністративної послуги соціального характеру.


« повернутися до списку новин