«Я люблю Мокротин».
Переглядів: 693
![](https://rada.info/upload/users_files/25236844/b547639706146d26d8f49d92a079c40f.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/25236844/2088c9689519c51dc532718bf75c44e9.jpg)
4 серпня, у селі Мокротин відзначали свято села «Я люблю Мокротин».
До святкування приєднали гості свята – перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Дюбов Дунець та начальник інформаційно-аналітичного відділу Жовківської районної ради Василь Пущинський.
![](https://rada.info/upload/users_files/25236844/1fffc9f96eb3d5ed4bd10a00d602e85f.jpg)
На початку заходу усі присутні виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв, які загинули у зоні АТО.
Самодіяльні артисти продовжили свято. Лунали пісні, вірші, гуморески, свою художню майстерність представляли дитячі гурти села та колективи з Сулимова та Сопошина, а на місцеву малечу чекали розваги та конкурси.
![](https://rada.info/upload/users_files/25236844/3235ffeed67a551d652cfee3858eb06b.jpg)
Любов Дунець та Василь Пущинський привітали жителів села із святом, побажали їм здоров’я, щастя, любові та мирного неба.
Активним та небайдужим меценатам і представникам виконавчого комітету та депутатському корпусу Мокротинської сільської ради від імені керівників району були вручені грамоти Жовківської районної ради та подяки Жовківської РДА, за вагомий особистий внесок у розвиток села, активну участь в громадянському житті та з нагоди Дня села Мокротин.
Отож, залишається побажати громаді села процвітання та згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села..
![](https://rada.info/upload/users_files/25236844/055129dfa3ff6a1b14bef9a7a42a6886.jpg)