Жовківська районна рада

ОГОЛОШЕННЯ

Переглядів: 263

 

ОГОЛОШЕННЯ

про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад Жовківського району, щодо яких надійшли заяви

 

Жовківська районна рада Львівської області оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад Жовківського району:

- нежитлові приміщення, балансоутримувачем якого є КНП «Жовківська ЦРЛ» за адресою: Жовківський район, м.Жовква, вул.Львівська,15а, загальною площею 10,0 кв.м на третьому поверсі (ліве крило) будівлі поліклініки для розміщення зубопротезної лабораторії, терміном на 20 років. Вартість майна за незалежною оцінкою – 104 000 грн. без врахування ПДВ станом на 22.11.2019 року.

Заяви про оренду даного об’єкта  приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: 80300, м.Жовква, вул.Львівська,40, Жовківська районна рада тел.(03252) 61-566, факс 22-193.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 частини четвертої ст.9 Закону України " Про оренду державного та комунального майна".

 

 

 

 

 

Жовківська  районна  рада

 

 « повернутися до списку новин