Жовківська районна рада

Інформація Жовківського районного центру зайнятості

Переглядів: 271

Якісне резюме – перший крок до успішного працевлаштування

 

Фахівці Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості днями відвідали службу у справах дітей Жовківської РДА, аби провести серед осіб, попереджених про вивільнення, семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме».

Під час зустрічі учасники заходу довідалися про різні види презентаційних матеріалів та їхнє цільове призначення. Представники філії наголосили, що від якості виповнення цього документа зчаста залежить успіх у працевлаштуванні. Працедавці здебільшого звертають увагу на хронологію трудової діяльності потенційного працівника, його освіту, кваліфікаційний рівень, компетенцію тощо. Під час написання резюме інформацію треба викладати стисло, лаконічно і, що не менш важливо, грамотно.

Окремо йшлося про аспекти формування відеорезюме. Як було наголошено, сьогодні, у час діджиталізації, не варто нехтувати додатковими можливостями з питань пошуку роботи. Успішний запис самопрезентації, розміщення її на різних інформаційних ресурсах у рази збільшує шанси знайти свого працедавця.

 « повернутися до списку новин