Жовківська районна рада

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах

Переглядів: 307

Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, поєднане з небезпечними для екосистем погодними умовами, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, а статистика свідчить, що саме людська безвідповідальність є основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях

Щодня надходять ПОВІДОМЛЕННЯ про загоряння сухої рослинності в усіх районах Львівщини. Локалізувати та гасити такі пожежі дуже не просто, оскільки вони мають високу швидкість поширення, особливо у вітряну погоду. Тож, якби не оперативне втручання вогнеборці в багатьох випадках горіння могло поширитися на господарські, житлові будівлі та лісові насадження.

У зв’язку із зростанням кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої рослинності та сміття рятувальники звертаються до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях.

Категорично забороняється:

• створювати смітники та спалювати відходи;

• палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;

• спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;

• дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Пам'ятайте, що спалювання сухостою заборонено. Пожежі на відкритих територія спричиняють тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин та людей.

Лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки дозволить уникнути трагічних наслідків та матеріальних збитків.

 « повернутися до списку новин