Жовківська районна рада

Законопроект 3614 приймуть до вересня, - Віталій Безгін

Переглядів: 351

Законопроект 3614 приймуть до вересня, - Віталій Безгін

Законопроект №3614, який розмежує доходи і видатки між бюджетами районів та територіальних громад, парламент може прийняти до вересня. Про це сказав народний депутат України Віталій Безгін на круглому столі "Новий адміністративно-територіальний устрій України" в Інституті Горшеніна.

«До 29 липня триває підготовка документу до другого читання і після цього запропонуємо Раді прийняти його в цілому. Ми сподіваємося, що законопроект 3614 буде прийнятий парламентом до вересня на одному з позачергових засідань», - сказав Віталій Безгін.

Нагадаємо, 15 липня Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614.

Документ передбачає, що сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району.

Виходячи із законопроекту, доходи і видатки між бюджетами районів та територіальних громад розмежують. Районні бюджети пропонується виключити із системи горизонтального вирівнювання. Тобто районні бюджети не отримуватимуть базову дотацію і не будуть на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом. Детальніше – за посиланням.

 
Законопроект 3614 приймуть до вересня, - Віталій Безгін


« повернутися до списку новин