Жовківська районна рада

Олександр Ганущин нагородив призерів Міжнародних учнівських олімпіад та їх педагогів

Переглядів: 330

Олександр Ганущин нагородив призерів Міжнародних учнівських олімпіад та їх педагогів
 

20.10.2020

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин і голова Львівської ОДА Максим Козицький сьогодні, 20 жовтня, взяли участь у нагородженні призерів Міжнародних учнівських олімпіад та педагогів, які їх підготували.

Олександр Ганущин, вручаючи від імені Львівської обласної ради премії та подяки талановитим учням і учителям, наголосив: «Львівщина як лідер освіти в Україні – пишається Вами!»

Відтак, 7 випускникам Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка та 4 педагогам, вручили грошові преміі? та подяки:

- Володимир Фединяк за срібну медаль, здобуду на олімпіаді у Великобританії. Учителі: Мар’ян Добосевич, Оксана Таратула.

- Ярослав Романус за бронзову медаль з математики, здобуту на олімпіаді у Бухаресті (Угорщина). Учитель – Оксана Таратула.

- Павло Гілей за срібну медаль з астрономії та астрофізики, здобуту на олімпіаді у Кестхей (Угорщина). Учитель – Лілія Козловська.

- Олександр Кухар за срібну медаль з астрономії та астрофізики, здобуту на олімпіаді у Кестхей (Угорщина). Учитель – Лілія Козловська.

- Лідія Дубенська за срібну медаль з хімії, здобуду на олімпіаді в Парижі (Франція). Учитель – Лілія Олексин.

- Гордій Андрусів за срібну медаль з хімії, здобуду на олімпіаді в Парижі (Франція). Учитель – Лілія Олексин.

- Анатолій Кузнєцов за бронзову медаль з хімії, здобуду на олімпіаді в Парижі (Франція). Учитель – Лілія Олексин.« повернутися до списку новин