Жовківська районна рада

Посібник з антикризових комунікацій для громад: як протистояти викликам і успішно діяти в період кризи

Переглядів: 226

 

Посібник "Комунікація і криза: як громадам протистояти викликам і успішно діяти в період кризи", створений за сприяння Програми USAID DOBRE, розповідає про різні кризи, які бувають у сучасному світі, та правила, якими варто керуватися для успішної антикризової комунікації (ЗАВАНТАЖИТИ 3,2 МБ).

Авторка Лара Мудрак також розповідає про уміння керувати проблемами й комунікувати в хаосі подій та One voice в комунікаціях і його особлива роль під час кризи. Розкриваються питання дії як на початку кризи, під час її розгортання, так і на фініші, а також робота на випередження – як передбачити дії для наступних криз. У посібнику є практичні алгоритми антикризових комунікацій та приклади написання комунікаційних стратегій громади.

Авторка поєднала у посібнику кейси та досвід різних територіальних громад України й новітні бачення та підходи до антикризових комунікацій провідних західних науковців. Таке поєднання новітніх методик і знань про сутність кризових явищ у сучасному світі буде корисним як фахівцям місцевого самоврядування, так і широкому колу читачів.

 
Посібник з антикризових комунікацій для громад: як протистояти викликам і успішно діяти в період кризи


« повернутися до списку новин