Жовківська районна рада

Львівщина закупила шість висококласних апаратів штучної вентиляції легень

Переглядів: 316

13 травня, для лікарень Львівщини, які борються на передовій з коронавірусом, передали 5 апаратів штучної вентиляції легень, які закуплені за кошти обласного бюджету та один – за кошти благодійників.

Відтак Центр легеневого здоров’я отримає 3 апарати, Львівська обласна інфекціи?на лікарня - 1, Львівська обласна клінічна лікарня - 1, а також ще один - Стрии?ська центральна раи?онна лікарня (завдяки благодійникам ПАТ «Моршинський завод мінеральних вод «ОСКАР»). 

Така закупівля була здійснена у межах реалізаціі? обласноі? Комплексноі? програми підтримки галузі охорони здоров'я Львівськоі? області  в сумі  41,6 млн грн (з 246 млн грн),  які на початку квітня цього року були  скеровані в КНП "Львівськии? регіональнии? фтизіопульмонологічнии? центр" для придбання апаратів ШВЛ.
«Виробником цих висококласних апаратів є швейцарська компанія Hamilton Medical. Таке суперсучасне обладнання потребують наші лікарні якнайбільше, адже вони допомагають рятувати життя та здоров’я пацієнтам різного віку - дорослих, дітеи? та немовлят. 

Нагадаю, близько двох тижнів тому ми придбали також 6 із 20, які поступили у Україну,  апаратів ШВЛ транспортних та для критичних станів Mindray Т7(виробник Китай) на суму понад 2,5 млн грн з обласного бюджету.

Робота із забезпечення наших лікарень усім необхідним не припиняється, ми і надалі перебуватимемо у тісному контакті з керівниками наших обласних установ і допомагатимемо їм та нашим лікарям у цій нелегкій боротьбі з COVID-19», - зазначив на брифінгу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
В свою чергу перший заступник голови облради Богдан Гагалюк подякував усім, хто долучився до організації закупівель такого обладнання.

«Представлена сьогодні апаратура входить в трійку кращих на ринку виробництв.  Хочу наголосити, що за 2 місяці уже закуплено та передано лікарням області 12 апаратів ШВЛ, найближчим часом ми очікуємо на поставку ще шести таких апаратів», - наголосив Богдан Гагалюк.

Зі свого боку регіональнии? менеджер компаніі? “Ксенко” (офіціи?нии? представник компаніі? Hamilton Medical) Іванна Козловська повідомила, що усі апарати HAMILTON – це висококласна апаратура, призначена для довготривалої респіраторної підтримки пацієнтів, в тому числі важкохворих. Вона також зазначила, що усі доставлені сьогодні у медичні заклади апарати за допомогою відповідних фахівців впровадять в дію, навчать персонал, як з ним працювати і в подальшому будуть забезпечувати їх обслуговування.

Довідково по вартості апаратів ШВЛ:
Апарат ШВЛ HAMILTON-C3 (Kc) (вартістю 1,5421 млн грн) придбано для  Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні (1шт)
Апарат ШВЛ HAMILTON-C3 (Kc) (938 тис. грн) – для  Львівської обласної клінічної лікарні (1 шт.)
Апарат ШВЛ HAMILTON-C1 (Kc) (658,8 тис. грн) – для Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру» (2 шт.)
Апарат ШВЛ HAMILTON-C3 (Kc) (1,0093 млн грн)  для Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру» (1 шт.)
Апарат ШВЛ HAMILTON-C3 (Kc) (1,0094 млн грн) придбав  ПАТ «Моршинський завод мінеральних вод «ОСКАР» для Стрийської ЦРЛ (1 шт.)« повернутися до списку новин