Жовківська районна рада

Закладам охорони здоров’я Львівщини, які прийматимуть хворих з COVID-19, передали медичний інвентар

Переглядів: 280

Закладам охорони здоров’я Львівщини, які прийматимуть хворих з COVID-19, передали медичний інвентар

 

Представник ДТЕК в Штабі облдержадміністрації Олег Половцев зазначив: «Сьогодні боротьба з коронавірусною інфекцією вимагає об'єднання всіх зусиль - точкова допомога не здатна стримати поширення COVID-19. Фонд Ріната Ахметова виділив 300 млн гривень на те, щоб забезпечити регіони засобами для боротьби з коронавірусом - вже закуповуються і поставляються тести, апарати ШВЛ, захист для медиків. ДТЕК та ПУМБ здійснює допомогу в рамках Благодійного Фонду Ріната Ахметова регіону у боротьбі з поширенням короновірусу. Сьогодні ми передаємо області 30 тисяч експрес-тестів та 8 тисяч захисних костюмів - це перша, але така необхідна допомога. Представники Штабу ДТЕК, в тісній координації з місцевою владою визначили, яке саме медичне обладнання гостро необхідне регіону/місту для боротьби з поширенням коронавірусу і для надання допомоги тим, хто отримав ускладнення від COVID-19. 

Ми щиро впевнені, що лише спільними зусиллями представників громади, бізнесу та влади, ми здатні допомогти нашій країні у вирішенні тих питань, які постали перед нею в цій надзвичайній ситуації. Для ДТЕК важливо не лише стабільне енергопостачання регіону, але і безпека та здоров’я як енергетиків Добротвірської ТЕС, так і жителів області. Ще у грудні 2019 ми підписали Меморандум про підтримку ініціатив громади Львівської області. І сьогодні, коли область і вся країна у боротьбі з короновірусом, така підтримка від нас вкрай необхідна і ми будемо її і надалі надавати».

Очільник західного регіонального центру ПУМБ Андрій Бордіян висловив переконання, що український бізнес сьогодні має активно долучатися до боротьби з коронавірусом – робити все можливе, аби допомогти нашим лікарям, на долю яких випало прийняти перший та найскладніший удар у боротьбі з епідемією COVID-19. 

«У західних областях – високий показних захворюваності. Сьогодні ми передали першу партію з 8 тисяч комплектів засобів персонального захисту у чотири лікарні Львова: обласну клінічну інфекційну лікарню, фтизіопульмонологічний центр, госпіталь ветеранів війн та репресованих, обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Як соціально-відповідальний бізнес, і просто як свідомі громадяни своєї країни, ми вважаємо своїм обов’язком допомагати нашим лікарям у тяжкій боротьбі з епідемією», - зауважив він. 

В свою чергу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив: «Ніхто не мав ілюзій, що епідемія коронавірусної інфекції не зачепить Україну. Відтак з її приходом країна і, в тому числі область, зіткнулися з багатьма проблемами, які довелося вирішувати оперативно та завдяки небайдужим людям, благодійникам та за участі великого бізнесу. Зокрема до підтримки та допомоги регіональним центрам по боротьбі з пандемією, створених з ініціативи Президента України, на Львівщині активно долучився Фонд Ріната Ахметова. На території області визначені опорні заклади охорони здоров’я, які боротимуться на передовій з коронавірусом, це чотири обласні установи та шість – в районах. Завдяки отриманій сьогодні допомозі наші лікарі будуть захищені і ми протестуємо якомога більше людей. Сподіваюся, що інший бізнес також долучиться до боротьби з небезпечним вірусом і ми разом ми зможемо зупинити пандемію».

Голова ЛОДА Максим Козицький закцентував: «Зараз наші лікарі, не покладаючи рук, щодня борються за життя і здоров’я кожного українця. В першу чергу ми маємо захистити і подбати про безпеку медиків, бо саме вони зараз на передовій вірусу. Як допомогти медикам? Залишатися вдома і дотримуватись карантину. Попереду велике свято – Великдень. І відсвяткувати ми його маємо, не порушуючи карантинних обмежень. Адже життя і здоров’я кожного українця - наш головний пріоритет і найбільша цінність. У свою чергу ЛОДА працює у режимі максимальної мобілізації сил та ресурсів, щоб не допустити високої смертності серед населення. Спільно з ДТЕК ми вже створили інтернет-платформу STOP COVID-19 задля спільної боротьби та протидії коронавірусу і забезпечення потреб наших лікарень. Щодня до протидії вірусу долучаються благодійники, представники бізнесу та небайдужі громадяни».
« повернутися до списку новин