Жовківська районна рада

У Львові обрали переможця Національного проєкту «Українська пісня-2020»

Переглядів: 280

У Львові обрали переможця Національного проєкту «Українська пісня-2020»

У Львові обрали переможця Національного проєкту «Українська пісня-2020»
 

14.08.2020

13 серпня, на сцені Львівської опери, відзняли 5-й ювілейний Національний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project», який покажуть на всю країну у День Незалежності.

Проєкт «Українська пісня/Ukrainian Song Project» щорічно відбувається у Львові з 2015 року за підтримки Львівської обласної ради і Львівської ОДА.

Протягом останніх двох років організатори проєкту започаткували традицію визначення та нагородження переможця серед молодих артистів, нових імен в українській музиці, які лише починають свою кар’єру.

«Уже другий рік поспіль Українська пісня-2020 обирає переможця , адже місією проєкту є підтримка молодих артистів. Ми популяризуємо сучасну українську музику в Україні та світі, ми плекаємо українську мову, ми творимо українську історію! Сьогодні на цій сцені кращі з кращих, але , на жаль, переможець лише один», - оголосив зі сцени генеральний продюсер національного проекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» Тарас Курчик.

Експертне журі конкурсу визначило ім’я переможця серед п’яти фіналістів проєкту «Українська пісня-2020. Нею стала співачка Shy (Олександра Карягіна), вже знайома українцям завдяки участі у 8-му сезоні Х-Фактора.

Як приз виконавиця отримає запис і продюсування треку на одній з кращих студій в Україн іFOXXSTUDIOS і зйомку кліпу.

Також на сцені опери свої найпопулярніші нові хіти виконали зіркові хедлайнери «Без Обмежень», Злата Огнєвіч, Ivan Navi, Арсен Мірзоян, Артем Пивоваров, М’ята, Grohotsky, Ірина Федишин.« повернутися до списку новин