Жовківська районна рада

18 травня - День боротьби за права кримськотатарського народу

Переглядів: 250

18 травня Україна відзначає День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановує пам'ять жертв депортації кримських татар.

Сьогодні з цієї нагоди голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся із представниками кримськотатарського народу, які ведуть свою громадську діяльність на Львівщині.

На жаль, цього року через пандемію усі заходи з відзначення пам’ятної дати довелося переформатувати в дистаційний та безпечний режим. Зокрема, відбувався автопробіг солідарності з кримськими татарами, планується он-лайн конференція з представниками наукового середовища, мистецькі та інформаційні проекти, флешмоб у соцмережах «Я пам’ятаю».

«Львівська обласна рада доєднується до підтримки кримськотатарського народу та вшановує жертв депортації. Крим – Україна!» - зазначив Олександр Ганущин.

Як відомо, День боротьби за права кримськотатарського народу — день пам’яті в Україні, що відзначається щорічно 18 травня, у річницю депортації кримськотатарського народу 1944 року.« повернутися до списку новин