Жовківська районна рада

Медпрацівники обласних лікарень, які захворіли на COVID-19, отримають допомоги

Переглядів: 252

Обласна рада підтримала ініціативу виплати допомог медичним працівникам обласних лікарень, які, перебуваючи на передовіи? у боротьбі з коронавірусом, захворіли на COVID-19.

Відповідне рішення Львівська обласна рада ухвалила сьогодні, 19 травня, заслухавши інформацію Львівської ОДА щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Львівщини та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Відтак буде вишукано кошти для фінансування заходів для подолання наслідків епідемії коронавірусу в обсязі 5 млн грн, у тому числі для:

- медиків Львівської обласної інфекціи?ної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів віи?ни та репресованих імені Юрія Липи, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного центру екстреноі? медичноі? допомоги та медицини катастроф (швидка), Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит», котрі були безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації хвороби COVID-19, для виплати різниці між обіцяними державою 300% до посадового окладу і коштами, які лікарня отримає з Національної служби здоров’я України за квітень 2020 року.

- надання разової допомоги працівникам комунальних некомерційних підприємств, у яких підтверджено діагноз захворювання COVID-19 і які пройшли стаціонарне лікування, за період 12 березня – 15 травня 2020 року.

Допомога надаватиметься у розмірі:

- двох посадових окладів для працівників Львівської обласної інфекціи?ної лікарні, Львівського обласного госпіталю інвалідів віи?ни та репресованих імені Юрія Липи, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного центру екстреноі? медичноі? допомоги та медицини катастроф (швидка), Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

- одного посадового окладу для працівників інших медичних комунальних закладів Львівської обласної ради.« повернутися до списку новин