Жовківська районна рада

Аналіз  тимчасової непрацездатності працівників Жовківського району  за 8 місяців 2020 року

Переглядів: 271

Аналіз  тимчасової непрацездатності працівників Жовківського району  за 8 місяців 2020 року

 

За оперативними даними перших восьми місяців 2020 року до Жовківського відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області подано на оплату 2547 листків непрацездатності на суму 12 461 127,30 грн.

 

Лікарняні листки були видані застрахованим особам у разі захворювань, у тому числі, на коронавірусну хворобу, травм, необхідності догляду за хворою дитиною або членом родини, а також у випадку ізоляції від COVID-19.

 

Фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності здійснюється Фондом на підставі отриманої від страхувальника (роботодавця) заяви-розрахунку, від терміну подачі якої залежить дата фінансування матеріального забезпечення.

 

Залежно від причини тимчасової непрацездатності можуть різнитись розмір і тривалість її оплати:

 

• непрацездатність, викликана будь-яким захворюванням або травмою, що не пов’язані з виробництвом, фінансується Фондом, починаючи с шостого дня непрацездатності і до відновлення здоров’я (перші п’ять днів оплачує роботодавець). Розмір такої допомоги залежить від тривалості страхового стажу і складає від 50% до 100% середнього доходу;

 

• тимчасова непрацездатність, викликана необхідністю догляду за хворою дитиною до 14 років або родичем, фінансується ФССУ з першого дня догляду. Розмір допомоги також залежить від тривалості страхового стажу, а тривалість виплат складає до трьох днів (до семи у виняткових випадках) – у разі догляду за хворим членом сім’ї, до 14 днів – у випадку догляду за хворою дитиною і за весь період, доки дитина потребує догляду, – у разі стаціонарного лікування;

 

• ізоляція від COVID-19 фінансується у розмірі 50% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу, виплати здійснюються, починаючи з шостого дня самоізоляції під медичним наглядом (перші п’ять днів оплачує роботодавець). Однак для медичних працівників Фонд фінансує допомогу у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу. Станом на 01.09.2020 р. прийнято 23 листків непрацездатності по самоізоляції від COVID-19 на суму 29 929,87 грн., з них 4 медиків  на суму 8461,70 грн.

 « повернутися до списку новин