Жовківська районна рада

На базі Центру легеневого здоров’я розпочали ПЛР-тестування

Переглядів: 264

КНП ЛОР "Львівськии? регіональнии? фтизіо-пульмонологічнии? клінічнии? лікувально-діагностичнии? центр" від учора, 19 травня, розпочав здіи?снювати ПЛР -тестування пацієнтів. Про це повідомив генеральнии? директор  Центру легеневого здоров'я Любомир Рак.

Він розповів, що доступність і масовість тестування на COVID-19, а також фаховість медиків допоможе уникнути тисячі смертеи? та зберегти здоровя мешканців області.

Відтак, у ПЛР-лабораторіі? за добу будуть проводити близько 20 тестів. Однак, тестуватимуть виключно пацієнтів Центру легеневого здоров’я.

«Ми занадто довго чекаємо результати тестів. Це близько 8-ми днів при наявності на дании? час у Центрі легеневого здоров’я 64 хворих із пневмонією. Відтак, ми прии?няли рішення , що здіи?снюватимемо тест полімеразно ланцюговоі? реакціі? для наших пацієнтів самостіи?но», - додав Любомир Рак.

Зазначимо, що за підсумками вчорашніх 10 ПЛР – сьогодні уже є перші результати. Відтак, 9 негативних, 1 позитивнии?. Сьогодні відібрано на ПЛР 24 зразки. 

Окрім того, Любомир Рак наголосив: «Якщо ми зможемо розширити наші можливості і для цього будуть усі необхідні умови, тоді ми на базі Центру легеневого здоров’я зможемо робити тести і для інших пацієнтів».« повернутися до списку новин