Жовківська районна рада

Відкриття паліативного відділення

Переглядів: 523

8 лютого, на базі КНП «Рава-Руська районна лікарня» було відкрито палітивне відділення. 
На відкриття завітали заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, депутат Львівської обласної ради Роман Демчина,  директор КНП «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців, секретар Рава-Руської міської ради Володимир Кожушко, директор КНП «Рава-Руська районна лікарня» Марія Романишин.В цьому відділенні надається допомога тяжкохворим пацієнтам, які мають невиліковні захворювання. Основна мета цієї (паліативної) допомоги - забезпечення полегшення болю та інших симптомів, що спричиняють страждання, а також подолання інших проблем (фізичних психосоціальних, духовних та інше). Як і потрібно тут використовується мультидисциплінарний підхід, орієнтований індивідуально на кожного пацієнта, адже, як відомо, що разом з хворобою виникають труднощі майже у всіх сферах життя людини. Тому пацієнти можуть розраховувати не тільки на кваліфіковану медичну допомогу, а і підтримку з боку соціальних працівників, священників. 


Довідково:
Інвестиційний проект реалізовано за кошти державного фонду регіонального розвитку «Реконструкція приміщення під відділення паліативної допомоги Рава-Руської районної лікарні по вул. Грушевського, 120 (поз.4) в м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області
Основні заходи проекту внутрішні оздоблювальні роботи, ремонт та утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, заміна внутрішніх водо-каналізаційних мереж та заміна даху.
Тривалість проекту складала 5 місяців із серпня по грудень 2018 року. 
Були залучені кошти державного фонду регіонального розвитку в сумі 1599,313 тис.грн. а також кошти Рава-Руської міської ради в сумі 177,401 тис.грн.
Додатково за рахунок районного бюджету та коштів Рава-Руської міської ради було проведено Капітальний ремонт приміщення під відділення паліативної допомоги на суму 235, 0 тис. грн., а саме 135,0 тис.грн. та 100,0 тис.грн. відповідно.
Ремонтні роботи були виконані підрядником ФОП Чикалюк Олена Ярославівна, які стали переможцями проведеного тендеру.
Загальна кошторисна вартість проекту: 1776,714 тис.грн.
Освоєно: 
кошти ДФРР – 1599,313 тис.грн.(роботи – 1574,515 тис.грн., технагляд та авторський нагляд – 24,798 тис.грн.) 
місцевий бюджет – 177,401 (роботи - 174 ,946 тис. грн., технагляд і авторський нагляд - 2,455 тис. грн.).« повернутися до списку новин