Жовківська районна рада

Діти –наше майбутнє.

Переглядів: 297

Діти –наше майбутнє.

 

            Цього дня жителі, а особливо найменші мешканці Грибович чекали з особливим нетерпінням. 12 листопада запам’ятається їм не просто як сонячний осінній день, але і як день відкриття другої черги дошкільного закладу. Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для малечі та їх батьків, запрошених гостей та місцевого керманича. У приміщенні закладу ще відчувається запах новеньких меблів, м’якеньких килимів, простирадл. Тут для малечі є вдосталь місця, світла, забавок, а головне — уваги. На ігровому майданчику розміщені нові гойдалки, спускові доріжки, усе впорядковано і затишно.

            Розділити радість із мешканцями та діточками і привітати їх з чудовою подією прибули — депутат Львівської обласної ради Андрій Дума, заступник голови Жовківської райради Алла Жук, перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, сільський голова Ігор Питель, помічник народного депутата Олега Синютки Надія Щур, начальник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль, підрядна фірма, яка виконувала роботи, керівник Ростислав Гапон та інші.

            За давнім українським звичаєм о. Михайло здійснив обряд освячення закладу, а гості після перерізання символічної стрічки оглянули ігрові, спальні кімнати. Теплі слова та цінні подарунки, дитячі віршики та пісеньки надали святковості та казковості дійству.

Як зазначив керманич місцевої громади Ігор Питель, ще три роки тому грибовчани не могли навіть мріяти про дошкільний заклад. Але маючи велике бажання і підтримку як в районі, так і в області, а ще більшу на місці можна зробити багато. Завдячуючи і батькам, і меценатам вдалось досягти успіху з реалізації мікропроетів. Загальна сума складає 1 млн 170 тис гривень.

Так, 50 найменших мешканців залюбки відвідуватимуть садочок, адже там на них щоденно чекатиме світ казки і загадковості, добра і лагідності. Головні завдання, над якими працюватимуть  вихователі — прищеплювання навичок особистої  гігієни, збереження і зміцнення власного здоров’я, духовний розвиток малечі.

Усі були щиро задоволені, а в дитячих очках не згасала іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості та задоволення», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі. І далеко до школи не треба буде ходити. Так, як дошкільний заклад відкрито в приміщенні місцевої альма-матер.

 « повернутися до списку новин