Жовківська районна рада

Громади зможуть отримати доступ до Розумної платформи Urbio Smart City

Переглядів: 210

Компанія FDI Ukraine надасть громадам, які висловлять зацікавленість, доступ до Розумної платформи Urbio Smart City, в результаті якого органи місцевого самоврядування можуть отримати безкоштовний рік користування такими продуктами: Реєстр територіальної громади; Адресний реєстр; Ядро розумної платформи Urbio. Модуль.

Адмінпанель Один із принципів створення розумного міста - комплексний підхід. Це означає, що спершу мають бути створені основи для побудови Smart City. Такою основою та фундаментом створення розумного міста є платформа для збирання, сортування та опрацювання даних.

Smart City - це комплекс інноваційних технологічних рішень електронної демократії, електронного урядування, електронних послуг та сервісів. За допомогою Smart City громади зможуть зекономити кошти за допомогою ІТ-інструментів, які оптимізують процеси, дозволяють уникнути дублювання даних та функцій. Також громада зможе покращити рівень життя для своїх мешканців, шляхом надання якісних е-послуг, та прийняття ефективних рішень по розпорядженню ресурсами громади. Детальніше про можливості продуктів: Реєстр територіальної громади (Рішення про Реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму № 3572 від 25.10.2017 р.)

Система дозволяє виконувати необхідні реєстраційні дії з автоматичним формуванням необхідних документів - реєструвати або знімати з реєстрації за місцем проживання (перебування) мешканця громади, друкувати заяви, довідки, повідомлення. Реєстраційні записи підписуються КЕП (ЕЦП) користувача який виконує реєстраційну дію; Urbio Облік адрес (Рішення про реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму № 3805 від 03.03.2018 року). Система дозволяє вести адреси фізичних об’єктів (будівлі, елементи інфраструктури) використовуючи єдиний уніфікований підхід; Платформа Urbio (Рішення про реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму № № 3885 від 03.05.2018 року) Є технологічною основою для зручного та ефективного керування розумним містом/регіоном, яка дозволяє автоматизувати централізований облік та управління даними користувачів всіх модулів Платформи; Для подання замовлення на підключення залиште контакти за посиланням і менеджер зв'яжеться з Вами. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSMXDMJdv1M8ioxKQ7ViONIXOpJrwOhqnSmtv8mGAk0Ecu3A/viewform Пропозиція діє до 30 січня 2021 року.

Відповіді на запитання можна отримати за телефонами: +38 067 696 86 86 +38 099 273 05 08« повернутися до списку новин