Жовківська районна рада

У селі Мокротин, на базі діючої прийомної сім’ї, створили дитячий будинок сімейного типу

Переглядів: 294

У селі Мокротин, на базі діючої прийомної сім’ї, створили дитячий будинок сімейного типу. У родину влаштували на спільне проживання та виховання четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, які є між собою рідними сестрами. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис. "Відтепер в родині проживає семеро дітей. До цього сім'я виховувала одну рідну дитину та двох прийомних дітей. Зараз вони виховуватимуть ще чотьрьох дівчат", - додав Володимир Лис.

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячий будинок сімейного типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

Нагадаємо, що на території Жовківського району функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей, у яких виховуються та проживають 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.« повернутися до списку новин