Жовківська районна рада

Реконструкція приміщення Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст із впровадженням енергозберігаючих технологій по вул.Винниченка 1А в смт.Куликів Жовківського району Львівської області"

Переглядів: 269

Новий 2021 рік приніс для ОЗЗСО "Куликівська ЗОШ І-ІІІ ст" гарну новину про те, що завершилось виконання одного із найбільших проектів у Жовківському районі " Реконструкція приміщення Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст із впровадженням енергозберігаючих технологій по вул.Винниченка 1А в смт.Куликів Жовківського району Львівської області" на суму 2.284.283 грн.

Метою даного проекту було реконструкція шатрового даху над усім приміщенням школи, спортивного залу, заміна віконних рам та дверей на енергозберігаючі. Приміщення школи було перекрито ще у далекому 1981 році та потребувало термінової реконструкції тому, що увесь дах протікав під час дощів та поточні ремонти силою працівників школи були мало ефективні.

Ініціатором даного проекту та вирішенням цього наболілого питання виступила голова Куликівської селищної ради Бова Лілія Миронівна. Вона взяла на себе найбільшу частку виконання усіх документів, дозволів та джерел фінансування даного проекту. Частину коштів а саме 1.623.000 грн., виділив обласний бюджет, 300.000 грн. виділив районний бюджет, 361.283 грн. виділив селищний бюджет. На сьогоднішній день приміщення школи перекрито металопрофілем, поміняно вікна та двері із впровадженням енергозберігаючих технологій.

Уся шкільна родина дякує за допомогу у впровадженні та виконанні даного проекту та покращенню умов перебування, навчання та роботи у приміщенні школи Бові Л.М - голові Куликівської селищної ради, Думі А.Р. - депутату Львівської обласної ради, Горбаню Р.В. - голові Жовківської районної ради, Черніховському Р.І. - голові Жовківської РДА, Ковалю М.С. - начальнику відділу освіти Жовківської РДА, депутатам Куликівської селищної ради VII демократичного скликання, батьківському комітету школи.« повернутися до списку новин