Жовківська районна рада

Будьте обережні: на Львівщині очікується мокрий сніг та ожеледиця

Переглядів: 367

 

Сьогодні на Львівщині – мокрий сніг, вітер, на дорогах – ожеледиця.

З 14 січня прогнозується різке похолодання: вдень – мінус 2-7 градусів, а вночі – подекуди до мінус 15 градусів.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, просимо водіїв обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами. При ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях.

Варто звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці. Під під час ожеледиці на дорозі: дотримуйтесь швидкісного режиму, дистанції та відмовтесь від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій; при наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму; не забувайте увімкнути габаритні вогні чи протитуманними ліхтарі; в умовах погіршення погодних умов з інтенсивним випадінням снігу та ожеледицею на дорогах не використовуйте автотранспорт із літніми шинами.

Поради пішоходам: не тримайте руки в кишенях – це збільшує можливість не тільки падіння, але і важких травм, особливо переломів та струсів мозку. Розмахуйте руками в такт ходьби – так краще утримати рівновагу, ходіть не поспішаючи; будьте уважні й на тротуарі – автомобіль може занести або водій може вчасно не загальмувати; враховуйте, що гальмівний шлях на слизькій дорозі збільшується у 4-5 рази; обходьте металеві кришки люків – як правило, вони покриті льодом.« повернутися до списку новин