Жовківська районна рада

Гранти Посольства Фінляндії для громадських організацій

Переглядів: 200

Це гранти для громадських організацій, що борються за зменшення бідності, дотримання прав людини та сталий розвиток.

Ви можете отримати до 50 000 євро на проєкт, що стосується однієї з цих тем: інноваційні рішення громад для переробки відходів; підвищення обізнаності щодо зміни клімату й біорізноманітності; зменшення шкоди навчанню, завданої COVID-19. Грант може покрити лише частину витрат. Ви обов’язково маєте вкласти власні гроші у проєкт або залучити фінансування партнерів.

Тривалість проєкту — один або два роки. Кінцевий термін: 14 лютого 2021 о 17:00 за київським часом.

Я можу взяти участь? Це конкурс громадських організацій, які офіційно зареєстровані в Україні. У деяких випадках подавати заявки можуть також наукові та дослідницькі інститути, незалежні ЗМІ та заклади культури. Що потрібно для участі? Заповнена англійською мовою аплікаційна форма. Вкажіть основні активності проєкту, партнерів, бенефіціарів та очікувані результати. Зазначте ризики і можливості втілення проєкту в умовах пандемії COVID-19. Бюджет. Резюме співробітників, що відповідатимуть за реалізацію проєкту. Як подати заявку? Надішліть пакет документів на PYM.KIO@formin.fi. У темі листа вкажіть «LCF» та назву вашої організації.

Зверніть увагу Якщо ваш проєкт профінансують, вам потрібно буде провести незалежний аудит. Ви можете закласти кошти на аудит до бюджету проєкту. Державні організації не можуть подаватися, але можуть долучитися до проєкту в якості партнерів. Проєкт повинен відповідати цілям і принципам політики розвитку Фінляндії.

Якщо у вас залишились питання — пишіть: Наталія Голова, асистент з питань культури та преси natalya.golova@formin.fi« повернутися до списку новин