Жовківська районна рада

Львівська обласна рада частково кредитуватиме індивідуальне житлове будівництво на селі

Переглядів: 308

У межах проєкту Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян Львівської області в 2021 році планують надати 12 кредитів для сільських забудов.

Про це йшлося, 26 січня, під час засідання постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій. Відтак для підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» у 2021 році з обласного бюджету передбачають скерувати 2 млн 685 тис грн. Середня сума кредиту – приблизно 220 тис грн.

Кредити на спорудження житлових будинків, добудову та реконструкцію житлових будинків, спорудження інженерних мереж, придбання незавершеного будівництва та готового житла як співвиконавець програми надаватиме Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

«Необхідно масово інформувати населення про нашу програму, щоб було все прозоро, а бюджетну допомогу отримати ті, хто дійсно її потребує», - наголосив голова комісії Юрій Раделицький.

До слова, другим заходом Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян Львівської області є забезпечення молоді житлом у Львівській області. На цю мету з обласного бюджету цього року планують скерувати понад 1,3 млн грн.« повернутися до списку новин