Жовківська районна рада

Надання державної допомоги суб’єктам господарювання: роз’яснення для громад

Переглядів: 251

Шановні представники громад, ви часто підтримуєте діяльність комунальних підприємств, надаючи їм кошти з місцевого бюджету. А чи знаєте ви, що у певних випадках маєте звітувати про таку допомогу?

У роз’ясненні, сформованому експертами Програми DOBRE за підтримки Антимонопольного комітету:

які бувають форми державної допомоги;

куди і коли ви маєте звітувати; порядок, форми та вимоги щодо подання інформації про чинну державну допомогу.

Майте на увазі, що АМКУ може вимагати повернення незаконної державної допомоги протягом 10 років з дня набрання чинності нормативно-правовим чи розпорядчим актом, на підставі якого надавалася така допомога.

Завантажити роз'яснення Залишились питання? Працює гаряча лінія з питань державної допомоги за тел.: (044) 251-60-43 та надається технічна підтримка надавачам державної допомоги щодо подання повідомлень за тел.: (044) 594-68-07.

Всю додаткову інформацію щодо визначення належності до державної допомоги заходів з підтримки суб’єктів господарювання, критеріїв оцінки допустимості державної допомоги для конкуренції, порядку інформування АМКУ ви можете отримати на сайті АМКУ за посиланням https://amcu.gov.ua/napryami/derzhavna-dopomoga та на Порталі державної допомоги http://pdd.amc.gov.ua/main/home/amkuforms.« повернутися до списку новин