Жовківська районна рада

На реалізацію Комплексної програми регіонального розвитку пропонують скерувати 150 млн грн

Переглядів: 297

 Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, 3 лютого, остаточно погодила проєкт Комплексної програми регіонального розвитку Львівської області на 2021 – 2025 роки.

На реалізацію цього програмного документа в 2021 році передбачається 150 млн грн з обласного бюджету. «За напрямками програми пропонується розподілити кошти таким чином: «Конкурс проєктів місцевих ініціатив» – 75 млн грн, «Конкурс проєктів регіонального розвитку» – 50 млн грн, «Реалізація стратегічних розвиткових проектів – 25 млн грн», - повідомив голова комісії Володимир Кирилич.

Крім того, комісія запропонувала, що адміністрування за напрямком «Конкурс проєктів місцевих ініціатив» здійснюватиме відділ з питань реалізації проєктів місцевого розвитку та міжнародної співпраці Львівської обласної ради, а за напрямками «Конкурс проєктів регіонального розвитку» і «Реалізація стратегічних розвиткових проектів» – департамент економічної політики Львівської ОДА.

Додамо, що розпорядником коштів по цій програмі рекомендовано визначити департамент фінансів Львівської ОДА.

Як наголосив Володимир Кирилич, важливо знати, що напрям «Конкурс проєктів місцевих ініціатив» у 2021 році буде реалізовуватися за старими правилами, тобто в порядку і за вимогами, визначеними Програмою проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 – 2025 роки, затвердженої рішенням облради №866 від 10 вересня 2019 року.

Нагадаємо, Комплексна програма регіонального розвитку, яку остаточно мають затвердити ще на сесії обласної ради, матиме три напрямки: - Конкурс проєктів місцевих ініціатив (нижня гранична вартість проєктів – від 100 тис грн, верхня межа не регламентується, максимальна сума субвенції з обласного бюджету не повинна перевищувати 500 тис грн. Ця норма починає діяти з 2022 року); - Конкурс проєктів регіонального розвитку (вартість проєктів – від 3 млн грн і більше, максимальна сума субвенції з обласного бюджету не більше 2,5 млн грн); - Реалізація стратегічних розвиткових проєктів (вартість проектів – від 25 млн грн).

Як відомо, ідея напрацювати Комплексну програму регіонального розвитку належить голові Львівської обласної ради Ірині Гримак.« повернутися до списку новин