Жовківська районна рада

РУХ ВІДНОВЛЕНО!

Переглядів: 261

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, які можуть призвести до утруднень у русі тобмеження руху важковагового транспорту на дорогах державного значення Львівщини продовжено а з міркувань безпеки дорожнього руху, з метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки, Служба автомобільних доріг у Львівській області вводить обмеження руху вантажного автомобільного транспорту на автомобільних дорогах державного значення Львівщини з 22:00 год. 07.02.2021р. до 03:00 08.02.2021 р. та скеровує великоваговий транспорт у визначені місця відстою та на стоянки АЗС.

Перелік доріг на яких вводиться обмеження руху: М-06 Київ – Чоп км від Гамаліївки до села Дуліби;

М-10 Львів – Краковець по усій протяжності;

М-11 Львів – Шегині по усій протяжності;

М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська від Львова до Рави-Руська; Західний обхід міста Львова по усій протяжності; Під’їзд до міста Львова по усій протяжності;

Н-09 Мукачево – Львів від Нових Стрілищ – до Львова; Н-17 Львів – Луцьк по усій протяжності;

Р-15 Ковель – Жовква від межі області до Червонограда;

У негоду рекомендуємо водіям, насамперед великогабаритного транспорту, користуватися майданчиками для відстою на дорогах державного значення (шукайте на Google мапі: http://bit.ly/2WsAaZe).

 Якщо знадобиться допомога на дорозі, телефонуйте до диспетчера Служби автомобільних доріг у Львівській області за тел. +380(67) 370 80 67 (цілодобово).

 Про можливі обмеження руху з метою очистки окремих ділянок доріг повідомлятимемо додатково.« повернутися до списку новин