Жовківська районна рада

Знайти сімейного лікаря в Україні та заповнити декларацію відтепер можна через мобільний додаток

Переглядів: 264

Знайти сімейного лікаря в Україні та заповнити декларацію відтепер можна через мобільний додаток
 

03.12.2020

В Україні запустили безкоштовний мобільний додаток HELSI для пошуку лікаря, запису на прийом та можливістю заповнити декларацію.
Як зазначається, через додаток можна ознайомитися з усіма послугами закладів охорони здоров’я, обравши найоптимальніші для себе за місцем локації та вартістю послуг.

Які ще послуги можна отримати в додатку:
•    знайти лікаря за спеціалізацією чи місцеположенням та записатись на прийом;
•    скасувати запис до лікаря,
•    знайти ліки у найближчих аптеках.
Пошук здійснюється за районом проживання, кількістю укладених декларацій, віковими категоріями пацієнтів, типом клініки, стажем роботи лікаря, рейтингом лікаря або кваліфікацією лікаря.

"Ми намагаємося зробити доступ українців до медицини простішим. Тому, створюючи безкоштовний мобільний додаток для пацієнта, врахували важливі критерії щодо збереження авторизації та особистих даних у пристрої пацієнта, а також зручності використання медичної системи та пошуку інформації", - розповідає Євген Донець, СЕО медичної інформаційної системи Helsi.

Як повідомляється, у майбутньому функціонал сервісу Helsi розширять - з'явиться можливість отримувати телемедичні консультації.
Через відеозв’язок пацієнт зможе отримати лікарську консультацію, продемонструвати симптоми, розповісти про перебіг хвороби та отримати якісний висновок.

Також згодом стане доступним перегляд результатів прийому: пацієнт після відвідування лікаря зможе переглянути діагноз, призначене лікування, виписані рецепти та направлення.« повернутися до списку новин