Жовківська районна рада

Ганущин PRO: Львівщина продовжує співпрацю зі сходом України

Переглядів: 311

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин у відеоблозі «Ганущин PRO» розповів про продовження співпраці Львівщини зі сходом України і закликав усіх, хто готовий «зшивати» краі?ну, брати участь в освітніх, культурних та медійних обмінах.

Вітаю!

Львівщина продовжує співпрацю зі сходом України!

Львівська обласна рада знову створює можливості тим, хто протистоїть міфам російської пропаганди. Усіх небайдужих, хто готовий «зшивати» країну, створювати мережі співпраці між громадянами заходу і сходу держави, ми запрошуємо взяти участь у нашій програмі «Змінимо країну разом».

Ми відкриваємо черговий конкурс освітніх, культурних та медійних обмінів між Львівською, Луганською, а цього року – і Донецькою областями.

Кожна школа, клуб та медіа на Львівщині, котрі мають партнерів на сході, можуть взяти участь у цьому конкурсі. Поїздки, змагання, виступи колективів – усе це зближує нас, громадян єдиної великої європейської країни.

Уже понад три роки у нас працюють обміни між Львівською та Луганською областями. І тисячі освітян, працівників галузі культури, і найдорожчий наш скарб – тисячі дітей залучені у цей спільний проект.

Упевнений, якби така співпраця була протягом всього часу незалежності, то війни на сході країни ніколи не було б!

Умови, положення і реєстрація на конкурс – на сайті Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» HTTP://EKARPATY.COM/

Успіхів!

Схід і захід разом!« повернутися до списку новин