Жовківська районна рада

«Укрзалізниця» презентувала реформу Львівської клінічної лікарні

Переглядів: 266

03.06.2020

Укрзалізниця вивчає можливість залучення інвесторів для реформування відомчих лікарень, підвищення рівня медичного обслуговування, забезпечення лікарень сучасним обладнанням та підвищення рівня заробітної плати персоналу. Про це йшлося під час презентації реформи Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті, яка входить у структуру філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця».

За словами виконавчого директора філії Наталії Білинської, одним з перших завдань реформи є зміна культури та якості страхування працівників.

«Залізничники, яких понад 250 тис, нарешті мають отримати належні медичні послуги в рамках своєї страховки. Це можливо забезпечити шляхом проведення конкурентних тендерних торгів на майданчику Prozorro із залученням до відбору найуспішніших страховиків», - повідомила вона.

«Другим важливим завданням реформи згідно із стратегією «Укрзалізниці» є обладнання лікарень сучасною медичною технікою. Наразі держава через складні економічні умови не може цього зробити, тому буде проведений пошук інвесторів, що дозволить зберегти персонал медзакладів та підвищити якість обслуговування», - пояснює Наталія Білинська.

Важливим фактором подальшої роботи відомчих лікарень є коригування заробітної плати медичних працівників до рівня заробітних плат приватних лікарень за умови залучення інвестицій і підписання відповідної угоди на обов'язкових умовах Укрзалізниці, яка передбачає соціальний захист медпрацівників.« повернутися до списку новин