Жовківська районна рада
Жовківський район, Львівська область

Семінар

Переглядів: 72

14 січня, за участі голови Жовківської райдержадміністрації Романа Черніховського, заступника голови Жовківської районної ради Алли Жук, голів місцевих рад та представників правоохоронних органів Жовківщини відбувся семінар Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки «Жовківський район – безпечний прикордонний район».
           Представники Консультативної місії ЄС Стік Хайдеман та Патрік Гофман презентували аудиторії «скандинавську концепцію» взаємодії правоохоронних органів з громадськістю під час масових заходів. Доповідачі акцентували увагу на основних принципах діяльності поліції у місцях великого скупчення людей в напрямку забезпечення громадського порядку з обов’язковим забезпеченням прав людини. В цьому напрямку було виділено розуміння працівниками правоохоронних органів психології та динаміки натовпу, комунікація з громадськістю, використання принципів зниження конфлікту.
Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки надає підтримку українській владі в реформуванні сектору цивільної безпеки у вигляді стратегічних консультацій та практичної допомоги.

Начальник Жовківського ВП Кам`янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області Андрій Коцур висловив побажання провести низку тренінгів стосовно дій працівників поліції у ситуаціях, пов`язаних з домашнім насиллям.

« повернутися до списку новин