Жовківська районна рада

20 жовтня, у місті Дубляни відбулось урочисте відкриття майданчика зі наливним покриттям, побудованого в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки.

Переглядів: 578

 

20 жовтня, у місті Дубляни відбулось урочисте відкриття майданчика зі наливним покриттям, побудованого в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки.
З нагоди такого спортивного дійства біля Дублянської загальноосвітньої школи зібралось багато жителів міста, учнівської та юнацької спільноти і, звісно, чимало почесних гостей.
           Привітати учнів з визначною подією в житті школи та району завітали:: заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович, завідувач сектору молоді та спорту Жовківської РДА Ольга Калиновська, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський.
        Під час відкриття перед присутніми виступили художні колективи. Місцеві священнослужителі освятили спортивний майданчик.
       За вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди відкриття спортивного майданчика з наливним покриттям у місті Дубляни Подякою Жовківської районної державної адміністрації був нагороджений міський голова м.Дубляни Василь Попович та депутатський корпус Дублянської міської ради.
           Майданчик розташований на території Дублянської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів імені Героя України Анатолія Жаловаги.
          Вартість проекту – 1 мільйон 567 тисяч гривень:
- кошти обласного бюджету – 1 мільйон гривень,
- бюджет міста Дубляни - 567 тисяч гривень.
         Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків.      

        Завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.« повернутися до списку новин