Жовківська районна рада

Ольга Буславець обговорила з Послом Великобританії Меліндою Сіммонс перспективні напрями співпраці

Переглядів: 286

В.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець провела відеоконференцію з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс, під час якої сторони обговорили ситуацію в енергетичній сфері і напрями співпраці.

Посол привітала Ольгу Буславець з призначенням на посаду і запевнила, що готова підтримувати активний діалог і надавати допомогу у вирішенні питань розвитку енергетики і енергетичної безпеки.

В.о. Міністра розповіла про виклики, які сьогодні стоять перед українською енергетикою, а також про заходи, які реалізовуються в рамках роботи Антикризового енергетичного штабу під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, для того, щоб стабілізувати ситуацію.

Одним із пріоритетів Міністерства в цьому напрямі є досягнення компромісу з інвесторами у ВДЕ і добровільне підписання Меморандуму про нову модель підтримки. У вівторок відбувся черговий раунд переговорів з інвесторами, вони вже вийшли на фінішну пряму. «Для нас дуже важливо зберегти статус країни з привабливим інвестиційним кліматом, щоб і надалі мати можливість залучати інвестиції в розвиток, у тому числі енергетичної інфраструктури», - зазначила Ольга Буславець.

Вона також поцікавилася досвідом Великобританії в реформуванні вугільної галузі. Мелінда Сіммонс запевнила, що її країна готова надати Україні необхідну допомогу в цьому напрямку.« повернутися до списку новин