Жовківська районна рада

11 жовтня у районному народному домі м. Жовква напередодні  свята  Дня захисника України відбувся святковий концерт «Мужні та незламні».

Переглядів: 384

 

11 жовтня у районному народному домі м. Жовква напередодні  свята  Дня захисника України відбувся святковий концерт «Мужні та незламні».

Розпочався святковий захід під звуки гімну українських націоналістів.                                                       

       Священники з усіма присутніми помолилися за Україну та військовослужбовців. Свято продовжилося чудовим патріотичним концертом, який підготували колективи Жовківщини. У святковій програмі згадали героїчні сторінки історії України, подвиги захисників нашої Батьківщини.

      

Мільйони українців віддали своє життя за народ та державу. Захисники нашої держави і сьогодні на лінії вогню стоять на сторожі територіальної цілісності та незалежності, віддаючи за нашу свободу найцінніше – життя. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам´ять загиблих у війні на сході України, а учнівська молодь поклала квіти до могил вояків УПА, могили Володимира Турчина та могили захисників України. За самопожертву, допомогу та підтримку військовослужбовців голова районної ради Роман Горбань, перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець та учасник АТО Володимир Клепач вручили військовим капеланам, медикам та благочинним підприємствам подяки та нагороди.

      Із тематичними пісенними й танцювальними композиціями виступили солісти та колективи району. На урочистому святі були присутні воїни різних поколінь, військовослужбовці, керівництво району та міста, учнівська молодь та громадськість.

      По завершені  урочистих заходів керівники району зустрілися з учасниками АТО та членами їхніх сімей, аби за теплим чаєм та відвертою розмовою поспілкуватися про  питання, які хвилюють учасників зустрічі.« повернутися до списку новин