Жовківська районна рада

Олександр Ганущин взяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування

Переглядів: 255

25.06.2020

Сьогодні, 25 червня, у Верховній Раді України голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування.  

У своєму аналітичному виступі, присвяченому реалізації реформи територіальної організації державної влади та місцевого самоврядування, він зупинився на так званій нарізці майбутніх районів, навів аргументи помилковості певних ініціатив у контексті проекту Постанови про утворення та ліквідацію районів №3650.

«Спочатку варто зосередитися на ролі та місці інституцій на субрегіональному рівні, реформі бюджетного блоку, визначенні прав та обов'язків виконавчої влади і її домірному впливу на місцеве самоврядування. Закликаю не ставити віз перед конем і почекати з ухваленням постанови №3650 допоки не вийдемо на завершення з секторальними законами», - зауважив Олександр Ганущин.

Відео виступу - ТУТ. Ознайомитися з презентаційними матеріалами можна – ТУТ. Більше на цю тему – ТУТ.

Як відомо, Консультативна рада з питань місцевого самоврядування є консультативно-дорадчим органом при Голові Верховної Ради України.« повернутися до списку новин