Жовківська районна рада

10 липня, Надія Щур подякувала за спільну роботу.

Переглядів: 592

            

10 липня, Надія Щур подякувала за спільну роботу.

Згідно розпорядження Президента України Володимира Зеленського Надія Щур залишила посаду голови Жовківської РДА у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

Запрошені чисельно зібрались у сесійній залі Жовківської районної ради.

З теплими і напутніми словами звернувся до  Надії Степанівни  та присутніх  архієпископ Михаїл Колтун.

Слова подяки прозвучали  від голови Жовківської райдержадміністрації, Надії Щур, яка подякувала усім за плідну працю, хто працював разом із нею на благо району, за розуміння, підтримку та професіоналізм. Адже за чотири роки було зроблено багато добрих справ для Жовківщини, розпочато чимало нових цікавих проектів. Вона висловила надію, що всі структури сумлінно виконуватимуть свою роботу і надалі, продовжуючи реалізовувати у життя спільно розпочаті добрі справи.

Зі словами вдячності звернувся Олег Синютка: «У вас починається зовсім новий етап в житті, я переконаний на 100 %, що ви точно не змінитеся, і ваше громадське буде вище за ваше особисте. Дякую, Надіє Степанівно, що ви були такі як є, я переконаний, що те майбутнє, яке для вас приготовлене-успішне і щасливе, дякую вам за роботу».

Голова Жовківської районної ради Роман Горбань, перший заступник голови РДА Любов Дунець, заступник голови РДА Юрій Дубневич  висловили Надії Щур вдячність за співпрацю, взаєморозуміння та побажали  і надалі ефективно працювати в місцевому самоврядуванні, як депутат районної ради і керівник фракції  від БПП «Солідарність».

Вдячні слова прозвучали  від голів місцевих рад, керівників структурних підрозділів Жовківської РДА.

Богдан Бовшик запросив до подальшої  роботи на культурній ниві  та разом з Надією Степанівною  прочитав свої полум’яні вірші.

Всі присутні оплесками подякували голові райдержадміністрації Надії Щур за її професіоналізм, наполегливість, самовідданість, компетентність у роботі та вирішенні проблемних питань району.

Священнослужителі  разом з запрошеними спільною молитвою завершили зібрання.« повернутися до списку новин