Жовківська районна рада

Львівщина отримала чергову партію апаратів штучної вентиляції легень та моніторів пацієнта

Переглядів: 251

2 червня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший заступник голови облради Богдан Гагалюк та голова комісії з питань охорони здоров’я Ігор Ковальчук урочисто передали апарати штучної вентиляції легень та монітори пацієнта для Центру легеневого здоров’я та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

«Сьогодні маємо чергову приємність передати найсучасніші апарати ШВЛ, придбані коштом обласного бюджет та небайдужого бізнесу, зокрема компанії «Ензим» та «Кормотех» для потреб наших обласних медичних установ, в тому числі й тих, які зараз знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусом.
Дуже важливо, що закуплена дуже висококласна техніка швейцарської компанії Hamilton Medical – найкращого виробника на ринку апаратів штучної вентиляції легенів.
Вірю, це обладнання врятує не одне людське життя і збереже здоров’я наших пацієнтів», - зазначив Олександр Ганущин. 

В свою чергу Богдан Гагалюк зауважив, що це уже четверта поставка апаратів ШВЛ на Львівщину. 

«Нещодавно для лікарень Львівщини, які борються на передовій з коронавірусом, ми уже передали 12 апаратів штучної вентиляції легень, які закуплені за кошти обласного бюджету та частково за кошти благодійників. Робота у цьому напрямку продовжується і ми очікуємо на нові поставки», – додав він.« повернутися до списку новин